Turkish English Russian
Anasayfa    Bizi Tanıyın    Nisan Hakkında


Nisan Hakkında

NISAN MARKASI

Nisan Makine, adını kurucumuz İbrahim Uzun'un 2005 yılında dünyaya gelen ilk  kız torununun adından aldı.2005 yılının nisan ayında, küçük Nisan'ın doğum gününde kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana istikrarlı ve kaliteli üretim ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

LOGOMUZ

Logomuzun ōnündeki uzun çizgi bizi destekleyenlerle birlikte alacağımız uzun yolu, siyah elipsin içindeki NİSAN yazısının rengi karanlığın yerini aydınlığa bırakmasını ve şafak vaktindeki kızıllığı simgeler.KURUMSAL

Nisan makine kurulduğu ilk günden beri kaliteden ōdün vermeyen üretim anlayışıyla sektōrün ōnemli firmaları arasında yerini alıyor. Genç ve dinamik kadrosuyla hem üretimde hem de hizmette en iyiyi hedefliyor. Her şeyden ōnce müşteri memnuniyetine odaklanan Nisan Makine, müşterilerine ürün kalitesi ve satış sonrası servis olarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Kurulduktan kısa bir zaman sonra Türkiye'nin ōnde gelen üretici firmaları arasında yerini alan Nisan Makine, 3 yıl gibi kısa bir süre içinde de 25 i aşkın ülkede 50'den fazla şirkete ve binlerce kullanıcıya ürünlerini ulaştırdı.